WSPIERAMY BIZNESY NASZYCH KLIENTÓW
Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

USŁUGI
GRAFICZNE

W modelu abonamentowym.

PROJEKTOWANIE
STRON WWW

Już od 500 pln netto!

DORADZTWO
I CONSULTING

Doradzamy, aby zarządzać wizerunkiem,
aby dostarczał Ci sprzedaż.

O NAS

Jesteśmy firmą, która dostarcza nowe technologie i możliwości rozwoju takim sektorom, jak: kultura, telemedycyna, fotowoltaika, ale też nie boimy się współpracy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi.

Specjalizujemy się w obszarach związanych z nowymi technologiami wspierającymi budowanie oraz rozwój kultury i sztuki. ART-Tech jest firmą, której zadaniem jest pozyskiwanie oraz rozwijanie projektów biznesowych z zakresu e-commerce, e-health oraz e-culture.

Jesteśmy otwarci na nowe koncepcje oraz projekty biznesowe. Chętnie wspieramy start-upy oraz początkujących przedsiębiorców w budowaniu produktów biznesowych. Masz jakiś pomysł? Skontaktuj się z nami.

KONTAKTWysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Activus Promptus, ul. Klasztorna 31, 31-979 Kraków.

OPINIE KLIENTÓW

ul. Dolnych Młynów 3/1

31-124 Kraków

+48 881 608 808