NOWE TECHNOLOGIE W SEKTORZE KULTURY I SZTUKI

Guides4Art w muzeum

Publikuj wystawy i dzieła sztuki dla wszystkich zwiedzających.

Aplikacje mobilne i strony internetowe dla sektora kultury

Zaprezentuj ofertę muzeum szerszej publiczności.

O NAS

Projekt Guides4Art powstał w 2014 roku, kierowany jest do instytucji kultury i sektora publiczne, które są zainteresowane wdrożeniem innowacyjnych działań promocyjnych dla turystów. Guides4Art specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla sektora kultury, które wspierają obsługę ruchu turystycznego i dostarczają turystom najwygodniejsze narzędzia do zwiedzenia.

Aplikacja Guides4Art to nie tylko narzędzie dedykowane dla klientów instytucjonalnych, ale również produkt, który dostarczamy muzeom na całym świecie.

Głównymi cechami wyróżniającymi aplikację Guides4Art na tle konkurencji jest możliwość wyboru języka zwiedzania, czy wybrania audioprzewodnika w natywnym języku zwiedzającego. Guides4Art to aplikacja do zwiedzania muzeów, która ułatwi kontakt z instytucją kultury, zwiększy ruch turystyczny i ułatwi zwiedzanie.

OPINIE KLIENTÓW

NASZE ROZWIĄZANIA

Rozwiązania interaktywne

Muzeum w przestrzeni online, w aplikacji, w rozszerzonej rzeczywistości. Wszystko to przybliża nas do nowoczesnego spojrzenia na kulturę i sztukę. W erze digitalizacji nie można pozostawać w tyle. Naszym zadaniem jest w tym pomagać. Każdemu, kto tego potrzebuje.

Aplikacje i serwisy dla sektora kultury i sztuki

Skontaktowaliśmy się z każdym muzeum w Polsce. Przeanalizowaliśmy ich potrzeby oraz potrzeby odwiedzających je gości. Daje nam to podstawy do tego, aby uważać się za ekspertów. Ekspertów w dziedzinie budowania dedykowanych narzędzi dla każdej instytucji kultury w Polsce i na świecie.

Przewodniki po muzeach i trasy spacerowe

Wykorzystaj pełen potencjał gotowych rozwiązań dla sektora turystyki. Nie wywarzaj otwartych drzwi. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z najlepszej dostępnej na rynku oferty.

Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość w służbie kulturze

Nowe technologie to podstawa docierania do nowoczesnych turystów. Virtual reality oraz augmented reality to prawdziwa rewolucja w sektorze kultury i sztuki obok której nikt nie może przejść obojętnie. A my jesteśmy w tym ekspertem.

ul. Kijowska 24/201

31-157 Kraków

+48 5338 22222