NOWE TECHNOLOGIE W SEKTORZE KULTURY I SZTUKI

Aplikacje mobilneGUIDES4ART W MUZEUM

Guides4Art to najnowocześniejsze rozwiązanie systemowe dla osób zwiedzających muzea w Polsce i na świecie. Aplikacja pozwala zwiedzać ponad 1400 obiektów muzealnych w Polsce i na świecie bez konieczności wypożyczania audioprzewodników i informatorów, a to wszystko dzięki telefonowi i połączeniu z Internetem!

Aplikacja Guides4Art jest dedykowanym rozwiązaniem dla instytucji kultury i muzeów, które chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych podróżników i osób odwiedzających muzea. Dzięki jednej aplikacji osoby odwiedzające muzea mogą bezproblemowo zaznajomić się z ofertą turystyczną, informacjami dotyczącymi otwarcia obiektu, trasą dotarcia czy

Dzięki łatwemu i intuicyjnego panelowi administracyjnego w formie deskopowej można publikować nowe wystawy, aktualne informacje i wydarzenia związane z muzeum, czy audioprzewodniki. Dodatkowo dzięki nawigacji GPS odwiedzający bez problemu odnadją do niego najkrótszą drogę.

Guides4Art to także narzędzie do analizy ruchu turystycznego i zainteresowania kulturą, z którego korzystają muzea, jak i miasta w całej Polsce. Aplikacja daje możliwość badania trendów, statystyk oraz zainteresowania wśród odwiedzających korzystających z aplikacji.

Najlepsze aplikacje tylko u nas

Pobierz i sprawdź aplikację Guides4Art – przewodnik po muzeum

ul. Kijowska 24/201

31-157 Kraków

+48 5338 22222