FUNDACJA WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

ŚniadanCO

ŚniadanCO jest to cykliczny projekt realizowany dla przedsiębiorców oraz osób aktywnych, które potrzebują od czasu do czasu na chwilę zwolnić i porozmawiać o normalnych, codziennych sprawach – niekoniecznie biznesowych. ŚniadanCO to śniadania niebiznesowe dla przedsiębiorców. Spotykamy się regularnie w ustalonych terminach. Startujemy zawsze o 7:30 rano, a spotkania odbywają się w Restauracji Charlotte na Placu Szczepańskim.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Spotkania z biznesem

Przedsiębiorcy potrzebuję inspiracji, kontaktów oraz dużo wiedzy. Dzięki temu są skuteczni, a ich firmy i przedsięwzięcia mogą się rozwijać. Fundacja wspierania przedsiębiorczości „Activus Promptus” wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i inicjuje spotkania z przedsiębiorcami, którzy mają za sobą bogaty pakiet doświadczeń biznesowych. Spotkania z biznesem są cyklicznymi spotkaniami podczas których zrzeszeni przedsiębiorcy mogą poznać historię oraz podpytać o bogate doświadczenia naszych gości, którzy w ramach kuluarowych spotkań zamkniętych dzielą się licznymi ciekawostkami ze swojego życia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SITO WIEDZY

SITO WIEDZY to comiesięczne webinary dla członków Fundacji oraz dla zaproszonych gości. Celem webinarów jest szerzenie dobrych praktyk związanych z globalizacją biznesu, wchodzeniem na nowe rynki. Warsztaty online są prowadzone przez praktyków z międzynarodowym doświadczeniem. Stawiamy na maksymalną interakcję uczestników z prowadzącym, dlatego przewidujemy kameralne grupy do ok.15 osób.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

#BIZNESPRZYPIWIE

Przez ostatnie lata spotykaliśmy się w nieformalnych warunkach i warto do tego wrócić! Niegdyś „grupa wsparcia” przedsiębiorców od teraz przemianowana na #biznesprzypiwie. Projekt #biznesprzypiwie jest skierowany do przedsiębiorców, którzy w przyjemnej, mniej formalnej atmosferze chcą się poznać i porozmawiać o swoich codziennych problemach biznesowych (albo nie). Spotkania odbywają się co 2 tygodnie w każdą środę o godzinie 18:00. Czas trwania pojedyńczego spotkania to 2 godziny, co nie przeszkadza nam często wspólnie spędzać czas znacznie dłużej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ