O nas

Redi to niewielka agencja interaktywna założona przez osoby o bardzo dużym doświadczeniu w grafice komputerowej. Działamy kompleksowo na rynku usług i technologii gier mobilnych.

Studio Redi tworzy zespół programistów, grafików, ekspertów od UX, UI i marketingu. Nasze doświadczenie sprawia, że oferujemy innowacyjne rozwiązania i pomysły odpowiadające na potrzeby graczy i naszych klientów, które wychodzą poza utarte schematy.

Mamy doświadczenie w robieniu gier planszowych, gier wideo, komiksów, ilustracji do książek oraz stron internetowych, a nasze hobby obejmują wszystko od gier planszowych, przez brytyjską telewizję, aż po klasyczną, dziewiętnastowieczną literaturę.

Nasze rozwiązania

Tworzenie gier mobilnych oraz planszowych

Dostarczamy na rynek gry mobilne dostosowane pod potrzeby graczy, jak i naszych klientów.

Gamifikacja – tworzenie i wdrażanie mechanizmów gier

Naszym zadaniem jest tworzenie takich rozwiązań w zakresie tworzenia gier, aby nie tylko dostarczać masę świetnej zabawy. Najważniejsze jest budowanie lojalności graczy z marką, produktem, ideą.

Nowoczesny marketing poprzez tworzenie gier

Zwykły marketing już nie wystarcza, trzeba wyjść do klienta i zbudować z nim relację. Dlatego nasze rozwiązania są stworzone tak, żeby nie tylko były zwykłym produktem, ale również doskonałym narzędziem do budowania relacji z użytkownikami oraz klientami.

Nasze produkcje

Nor'easter

Nor’easter to przygodowa gra typu point-and-click inspirowana klasycznymi gatunkami tego gatunku oraz folklorem amerykańskich drwali. Fabuła gry ma miejsce w mrocznych, pełnych tajemnic lasach na północy Ameryki, które zamieszkiwane są przez absurdalne i groteskowe stwory. Gra zajmie około 6 godzin - lub więcej, jeśli gracze zdecydują się naprawdę zanurzyć się w grze, opowieści, sekretów i wszystkich dialogów. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ (klikalny link)

Lovecraft Escape

Lovecraft Escape to nowa gra inspirowana twórczością kultowego pisarza weird fiction dostępna dla smartfonów z systemem iOS i Android!

The Great Mind of Tesla

Poznaj człowieka, który umieścił prąd w gniazdkach ściennych! Zmieniaj kierunek fali i amplitudy, zbieraj diamenty i unikaj różnych przeszkód. Użyj diamentów, aby odblokowywać kolejne części historii.

Pepperoni Madness - Italian Pizza Puzzle

Pepperoni Madness - Italian Pizza Puzzle to wspaniała, minimalistyczna i logiczna gra, w którą zagrasz na smartphone. Połącz pasujące plasterki, aby uzyskać pełną pizzę i zbieraj punkty!

Tap Your Zoo - idle clicker

Rozpocznij swoją przygodę z Tap Your Zoo. Przygotuj się na wiele godzin wciągającej zabawy. Rozbuduj swoje zoo, zarabiaj pieniądze, zwiększaj swoje profity.

Lightbringer

Lightbringer to wciągająca gra zręcznościowa. Twoja postać spada do niekończącej się otchłani, pomóż mu przetrwać tak długo jak to tylko możliwe, zbierając światła na swojej drodze!

Nie czekaj, już teraz sprawdź nasze wszystkie aplikacje

Wystarczy, że wejdziesz do jednego z poniższych sklepów.

Penny Dreadfun: Duchy, Demony, Dickensy

Gra zabierze Was do roku 1888, do wiktorianskiej Anglii, pełnej okultyzmu, brytyjskiego humoru oraz mniej lub bardziej historycznych osób.

więcej

Poker Until Dawn

Gra karciana inspirowana pokerem, przeznaczona dla 2-4 graczy. Inspirowana blefem i grami towarzyszącymi prawdziwym pokerzystom.

więcej

Kontakt

Robimy gry planszowe, gry komputerowe - jeśli chcesz współpracować - skontaktuj się z namiWysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Activus Promptus, ul. Klasztorna 31, 31-979 Kraków.

ul. Dolnych Młynów 3/1

31-124 Kraków

+48 881 608 808