O nas

Redi to niewielka agencja interaktywna założona przez osoby o bardzo dużym doświadczeniu w grafice komputerowej.

Działamy kompleksowo na rynku usług i technologii gier mobilnych. Studio Redi tworzą profesjonalne zespoły programistów, grafików, ekspertów od UX, UI i marketingu. Nasze doświadczenie sprawia, że oferujemy innowacyjne rozwiązania i pomysły odpowiadające na potrzeby graczy i naszych klientów, które wychodzą poza utarte schematy.

Mamy doświadczenie w robieniu gier planszowych, gier wideo, komiksów, ilustracji do książek oraz stron internetowych, a nasze hobby obejmują wszystko od gier planszowych, przez brytyjską telewizję, aż po klasyczną, dziewiętnastowieczną literaturę.

Urzeczywistniamy marzenia. Zaspokajamy potrzeby. Jesteśmy REDI.

Nasze rozwiązania

Development gier mobilnych oraz produkcja gier planszowych

Dostarczamy na rynek gry mobilne dostosowane pod potrzeby zarówno graczy, jak i naszych klientów. Dopasowane. Idealne. Zgodnie z oczekiwaniami naszych odbiorców.

Gamifikacja – tworzenie i wdrażanie mechanizmów gier

Naszym zadaniem jest tworzenie takich rozwiązań w zakresie tworzenia gier, aby nie tylko dostarczać im masę świetnej zabawy. Najważniejsze jest budowanie lojalności graczy z marką, produktem, ideą.

Tworzenie skomplikowanych mechanizmów gier to nasza specjalność.

Nowoczesny marketing poprzez tworzenie gier

Zwykły marketing już nie wystarcza. Trzeba wyjść do klienta i zbudować z nim relację. Dlatego nasze rozwiązania są stworzone tak, żeby nie tylko były zwykłym produktem, ale również doskonałym narzędziem do budowania relacji z użytkownikami oraz klientami.

Nasze produkcje

Nor'easter

Nor’easter to pięknie ilustrowana, przygodowa gra point-and-click na komputery desktopowe, inspirowana folklorem amerykańskich drwali.

Lovecraft Escape

Lovecraft Escape to nowa gra inspirowana twórczością kultowego pisarza weird fiction dostępna dla smartfonów z systemem iOS i Android!

The Great Mind of Tesla

Poznaj człowieka, który umieścił prąd w gniazdkach ściennych! Zmieniaj kierunek fali i amplitudy, zbieraj diamenty i unikaj różnych przeszkód. Użyj diamentów, aby odblokowywać kolejne części historii.

Pepperoni Madness - Italian Pizza Puzzle

Pepperoni Madness - Italian Pizza Puzzle to wspaniała, minimalistyczna i logiczna gra, w którą zagrasz na smartphone. Połącz pasujące plasterki, aby uzyskać pełną pizzę i zbieraj punkty!

Tap Your Zoo - idle clicker

Rozpocznij swoją przygodę z Tap Your Zoo. Przygotuj się na wiele godzin wciągającej zabawy. Rozbuduj swoje zoo, zarabiaj pieniądze, zwiększaj swoje profity.

Lightbringer

Lightbringer to wciągająca gra zręcznościowa. Twoja postać spada do niekończącej się otchłani, pomóż mu przetrwać tak długo jak to tylko możliwe, zbierając światła na swojej drodze!

Nie czekaj, już teraz sprawdź nasze wszystkie aplikacje

Wystarczy, że wejdziesz do jednego z poniższych sklepów.

Penny Dreadfun: Duchy, Demony, Dickensy

Gra zabierze Was do roku 1888, do wiktorianskiej Anglii, pełnej okultyzmu, brytyjskiego humoru oraz mniej lub bardziej historycznych osób.

więcej

Poker Until Dawn

Gra karciana inspirowana pokerem, przeznaczona dla 2-4 graczy. Inspirowana blefem i grami towarzyszącymi prawdziwym pokerzystom.

więcej

ul. Zamkowa 2A/2

30-301, Kraków

+48 881 608 808