Sklep rowerowy Kraków

Największy sklep w Krakowie przy
ul. Klasztornej gwarantuje największy wybór rowerów.

Sklep rowerowy Modlnica

Nasz sklep w Modlnicy przy
ul. Częstochowskiej gwarantuje największy wybór rowerów.

Profesjonalny serwis rowerowy

Wykwalifikowana i doświadczona kadra mechaników rowerowych rozwiąże każdy problem w Twoim rowerze.

Blog rowerowy

Rowery to nasza pasja bez której nie wyobrażamy sobie życia. Jeśli myślisz podobnie jak my, sprawdź blog rowerowy!

Wycieczki rowerowe

Zorganizowane wycieczki rowerowe – Szosowe i Enduro-MTB. Przygodę czas zacząć!

Zbuduj swój rower i koła

Zbuduj z nami swój wyjątkowy rower i koła według własnej koncepcji. Dobierz podzespoły i części. Żadnych kompromisów.

O NAS

TOMAR to miejsce przyjazne rowerzyście, niezależnie od jego wieku. W naszych sklepach karierę zaczynało wielu małych rowerzystów, którzy swoją pasję przenosili w dorosłe życie. Wielu dorosłych odkrywało zamiłowanie do przejażdżek kupując u nas swój pierwszy rower.

Za rok obchodzić będziemy 30-lecie istnienia naszych sklepów. Okres ten to niezliczona ilość pięknych chwil, wiele spełnionych marzeń i niewiarygodnych historii. Nie zapomnianych wycieczek naszych i naszych klientów. Rower zawsze był dla nas przede wszystkim ogromną pasją i tak też podchodzimy do naszej pracy. Zawsze gotowi pomóc i doradzić. Zawsze z pełnym poświęceniem i profesjonalizmem. Zapraszamy!

NASI PARTNERZY

W naszych sklepach znajdziecie państwo ofertę wielu wiodących marek rowerowych. Między innymi: Unibike, Trek, Kross, Kellys, Le Grand, Bontrager, Shimano, Continental, Schwalbe, Sram, Uvex, Top Peak, Force, Challenge.

Cały czas dbamy, by zapewnić szeroki wybór jakościowych produktów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ TOMAR?

Doświadczony zespół złożony z osób, dla których rowery to życiowa pasja. Lata jazdy, znajomości części i rowerów powoduje, że potrafimy najlepiej doradzić oraz dobrać sprzęt dopasowany do państwa potrzeb.

Największe w Krakowie sklepy rowerowe, szeroki wybór rowerów: od dziecięcych poprzez elektryczne, na wyczynowych kończąc. Duża przestrzeń wystawowa pozwala państwu swobodnie wybrać rower.

Profesjonalny serwis rowerowy, to serce każdego sklepu rowerowego. Każdy wyjeżdżający rower z naszego sklepu przy składaniu i regulacji przechodzi kontrolę jakości. To co odróżnia nas od konkurencji to jakość serwisu, złożenia oraz regulacji rowerów przeznaczonych do sprzedaży. Używam tylko najlepszych narzędzi oraz urządzeń, a nasi wykwalifikowani mechanicy posiadają lata doświadczeń.

Państwu pozostaje tylko cieszyć się jazdą!

Modlnica ul. Jasnogórska 6
Kraków ul. Klasztorna 31

730 900 516
531 007 533